O nás

Image by Michał Kubalczyk

Jsme iBridge

Jsme parta tří až čtyř nadšenců kolem produktů od značky Apple. Pro většinu z Nás to byla ze začátku pouze hobby, ze které se později stalo něco, co nás začalo živit.

 

Avšak, naši práci stále považujeme za něco, co nám zároveň dělá radost. Do Června roku 2019 jsme fungovali v podstatě pouze na doporučení. Po přestěhování na novou adresu v Mostecké ulici č. 20 u Malostranského náměstí jsme se rozhodli, že se otevřeme více veřejnosti a tím vznikl iBridge.cz.

Diagnostika zdarma v 90% případů

Myslíme si, že poplatek za diagnostiku je přežitek z dávných dob a proto ve většině případech poplatek za diagnostiku neúčtujeme ani v případě neuskutečněné opravy. Pokud jste přišli do našeho obchodu s vaším rozbitým zařízením, pokusíme se vám dát cenový návrh na místě do cca. 10. minut. 

Diagnostiku účtujeme pouze v případě, že kvůli závadě (většinou v důsledku vytopení zařízení), která není jednoduše zjistitelná bude nutné u nás nechat zařízení na delší dobu. Avšak, pokud přijmete náš cenový návrh na opravu, tak se diagnostika také neúčtuje.

Neplatíte za žádné “pokusy” o opravu

Naše zásada je, že v rámci opravy neprodáváme náš čas, ani naši práci, ani náhradní díly. Věříme totiž v jediný model opravy, a to je vyřešení vašeho problému. Prodáváme tedy “řešení”. Výsledek musí být 100% a zákazník s ním musí být spokojený. Částečné opravy děláme pouze ve vyjímečných případech po předchozí domluvě se zákazníkem. 

Tím pádem, jestli Váš problém nevyřešíme, nebudeme Vám účtovát žádnou provedenou práci.

Buď se nám to povede, a pokud ne, tak nic neplatíte.

Diagnostika zdarma

Ve chvíli, kdy nám přinesete Vaše zařízení, pokusíme se Vám sdělit co se s ním děje, ještě než odejdete. Velmi nepravděpodobně od nás uslyšíte něco jako “Podíváme se na to, a dáme Vám vědět za týden!”

Avšak ne vždy je toto možné provést. Některé způsobené škody, zejména po vytopení nelze diagnostikovat okamžitě. Po rozsáhlém vytopení je bohužel velmi často potřeba čas, a to v řádu několika hodin, případně i pár dní.

Dále, některá vytopená nebo silně poškozená zařízení se už vůbec nemusí vyplatit opravovat. Naší zásadou je, že Vám nebudeme nabízet cenový návrh na opravu zařízení, která by se blížila jeho hodnotě nebo dokonce převyšovala jeho hodnotu. V takovém případě považujeme opravu za “nerentabilní” = nevyplatí se opravovat. Jinými slovy, pokud má vaše zařízení hodnotu 10,000 Kč, nebudeme jej opravovat za cenu 15,000 Kč.